w w w . l m k - b a b i c e . c z
8.března 2015 - v odpoledním  čase pěkné předjarní neděle, jsme se konečně sešli v hojnějším počtu k prvnímu letání v tomto roce.
11. dubna 2015, Zahájení sezóny
Letošní zahájení mělo oproti minulému roku komornější atmosféru, avšak o to více  pohodovější. Létalo se také už v pátečním odpoledni,které bylo ve znamení krásného počasí a ideálních letových podmínek. V sobotu pak od dopoledních hodin až do chvíle příchodu bouřky, která nás sice na chvilku přerušila naštěstí z větší části Babice obešla, takže jsme pak pokračovali až do večera. Jako vždy jsme byli obklopeni spoustou dobrot a dobré zábavy a kamarád Jirka Dovalil úspěšně zalétal nového Laminára.
Pár snímků zachytil Václav Bartoš
ZDE
4.května 2015, Odkazy na videa
Na následujících odkazech si můžete prohlédnout pěkná videa.
Gee Bee Miroslava Laurenčíka, 2014; Vultee BT-13 Václava Horvátha, 2014; Setkání větroňů v Pockingu,2015
19.9.2015 Historici v Rokycanech
Pár fotek z velmi příjemného a přátelského setkání modelů historických větroňů
- Fotky (RF)


- Foto Petr Bortel
24.10.2015  DOLETNÁ
   V sobotu se naš klub a naši kamárádi rozloučili s uplynuvší sezónou v Babicích. Snad za všechny, toto rozloučení bylo jako vždy na jedničku. Počasí se vydařilo, byť do oběda byla obloha zastřena mlhou, škody na modelech minimální a hlavně hodně srandy a pochutin k tomu. Všichni si snad do sytosti zalétali a za zmínku stojí krásné stroje jako Galánka pilotovaná Vlastou Žateckým, s Colditzem  Jindry Stejskala exceloval překvapivě Rudla Helmer starší, kamarádi z klubu Lomnice u Sokolova  předveli krásného akrobatického dvouplošníka, krásně plachtící LAK 19 Pavla Švece a náš Pavel Čeněk úspěšně zalétal model historického kluzáku Hütter 17 v měřítku 1:2 !
Pavel Čeněk a Hütter
Rudla Helmer a Colditz
Samozřejmě další fotografie naleznete v naší galerii a za ně patří dík hlavně Vaškovi Bartošovi !


Tak v příští sezóně a s novými modely na shledanou !
(rf)
SILVESTR 2015
Fotky ze silvestrovského setkání  v naší galerii.
V záložce "různé" přidáno video ze záletu Hüttera
Archiv roku 2015